MOME - Moholy Nagy Művészeti Egyetem

   

 

MA diplomavédések 2018

DIP FB COVER VÉDÉS 1

 

MÉDIA DESIGN | május 31. – június 1. | Nagy Auditórium

2018.05.31., 10 óra
10:00 Makláry Máté
11:00 Pintér Bence
12:00 Pajor Kristóf
13:00-14:00 ebédszünet
14:00 Markó Luca
15:00 Schmidt András

2018.06.01., 10 óra
10:00 Gombos Cinthya
11:00 Mácsay Mikul
12:00 Szász Attila
13:00 Kálmán Mátyás

DESIGNELMÉLET | június 4. | Kis Auditórium

10:00 Körősi Boglárka
10:50 Kundrák Bella
11:40 Lányi Szeréna
12:30 ebédszünet
13:10 Kéri Zoltán
14:00 Purkarthofer Benedek

TERVEZŐGRAFIKA | június 4. | Nagy Auditórium

11:00-11:45 Kaszanyi Nóra
11:45-12:30 Mitroi Sixtine
12:30-13:15 Jákob Bálint

DESIGN- ÉS MŰVÉSZETMENEDZSMENT | június 5-6. | Kis Auditórium

2018.06.05., 10:00
10:00 Cselovszki Andrea
10:30 Salánki Emese
11:00 Lipusz Lilla
11:30 Szegő Hanna
12:00 Sütöri Laura
12:30 Nagy Sára
13:00-14:00 ébédszünet
14:00 Gyöngy Orsolya
14:30 Szabó Hanna
15:00 Komporday Dóra
15:30 Geiger Bianka
16:00 Nagy Kamilla
16:30 Horváth Georgina

2018.06.06., 10:00
10:00 Béli Ádám
10:30 Kocsis Máté
11:00 Alscher Bettina
11:30 Cseh Anna
12:00 Költő Nóra
12:30 Lantos Csenge
13:00-14:00 ebédszünet
14:00 Pap Szilvia

FOTOGRÁFIA | június 5-6. | Nagy Auditórium

2018.06.05., 11:00
11:00 Biró Dávid: Front End
11:40 Urbán Orsolya: Családkert
12:20 Sóki Tamás: Határzár
13:00-14:00 ebédszünet
14:00 Vizi András: Techno
14:40 Lakos Máté: Spatia Iustitiae

2018.06.06., 10:00
10:00 Albert Anna: Női tekintet
10:40 Gosztom Gergő: Töredék
11:20 Kovács Dávid: Cinema Cities
12:00-13:00 ebédszünet
13:00 Árki Noémi: Amerika volt az NDK
13:40 Kokavecz Boglárka: Nothing can stop me
14:20 Baksa Gábor: Egyirányú Dialógus

TÁRGYALKOTÁS | június 5-6. | 7. emeleti tér

2018.06.05., 9:00
9:00 köszöntők
9:20 Fekete Fruzsina
10:00 Bárány Anna
10:40 Kövér Dóra Rea
11:20 Maróti Viktória
12:00-12:40 ebédszünet
12:40 Nagy Nóra
13:20 Lázárné Németh Orsolya Ilona
14:00 Mezei Enikő

2018.06.06., 9:00 
9:00 Fü Borbála
9:40 Kiskéry Dániel László
10:20 Zalavári Fruzsina
11:00 Simon Borbála
11:40-12:20 ebédszünet
12:20 Fülöp Júlia Fruzsina
13:00 Lányi Anna Borbála
13:40 Rózsa Regina

ANIMÁCIÓ | június 7-8. | Nagy Auditórium

2018.06.07., 10:00
10:00 Mákó Borbála
10:50 Szász Enikő
11:40 Németi Fanni
13:30 Kuizs Lilla
14:20 Hana Yamazaki
15:15 Gyulai Anna

2018.06.08., 10:00
10:00 Uri Kranot
11:00 Ottlik Anna
11:50 Buda Flóra
13:30 László Márk
14:20 Tímár Anna
15:15 Balogh Fábián András

DIVAT- ÉS TEXTILTERVEZÉS | június 7-8. | 7. emeleti tér

2018.06.07., 9:00
09:00 köszöntők
09:20 Török Anna
10:00 Balázs Viola Veronika
10:40 Márton Ágnes Aliz
11:20 kávészünet
11:40 Ottlik Julianna
12:20 Tóth Ágnes Tünde
13:00-13:40 ebédszünet
13:40 Gy Molnár Naomi
14:20 Hegedűs Dóra

2018.06.08., 9:00
9:00 Tóvaj Rozália
9:40 Mileji Klaudia
10:20 Nagy Brigitta
11:00 kávészünet
11:20 Simon Alíz Tímea
12:00 Huszti Melinda
12:40-13:20 ebédszünet
13:20 Vértesi Borbála
14:00 Szirtes Alíz

ÉPÍTÉSZET | június 11-12. | Nagy Auditórium

2018.06.11.
10:30 Oszetzky Dorina
11:30 Weichinger Sára
12:30 Schmidt Márta
14:30 Petrányi Luca
15:30 Zsilinszky Bea
16:30 Tóth Árpád

2018.06.12.
9:00 Budai Csaba
        Libertiny Anna Borbála
10:15 MOKEMBÉ BEMUTATÓ: Takács Ákos, Baki Áron, Egyed Csongor, Kőműves Márton, Szabó Ákos, Toldi Veronika
10:30 Toldi Veronika
11:30 Baki Áron
13:30 Egyed Csongor
14:30 Kőműves Márton
15:30 Szabó Ákos

DESIGN- ÉS VIZUÁLISMŰVÉSZET-TANÁR | június 11-12. | Kis Auditórium

2018.06.11., 9:00
9:15 Altorjay Johanna Réka
10:00 Balogh Imola
10:45 Barnaföldi Anna
11:30 Bán András
12:15 Dezső Ilona
13:00-14:00 ebédszünet
14:00 Marozsán Fanni
14:45 Fekete Ferenc
15:30 Gál Nóra

2018.06.12., 9:00
9:15 Gspann Zsuzsa
10:00 Papp Anett
10:45 Péterffy Zsófia
11:30 Sztancs Ágnes Fruzsina
12:15 Tóth Barbara
13:00-14:00 ebédszünet
14:00 Zachar Viktória
14:45 Zámori Zsófia
15:30 Márton Ágnes Alíz

FORMATERVEZÉS | június 11-13. | 7. emeleti tér

2018.06.11., 10:00
10:20 Repiszky Eszter
11:00 Barna Máté
12:00 Battai Hajnalka
12:40 Andrási Diána
15:20 Szöllős Enikő
16:00 Farkas Bence
17:00 Takács Luca
17:40 Lévai Levente

2018.06.12., 9:00
9:00 Féja Dorottya
9:40 Győre Máté
10:20 Szenteczki Boldizsár
12:00 Nyoszoli Kinga
13:40 Sipos Éva
14:20 Szöllősi Orsolya
15:00 Hodován Zsuzsanna
16:00 Fehér Zoltán
16:40 Papp Ágnes

2018.06.13., 9:00
9:00 Kálmán Csaba
9:40 Kenéz Sára Rita
10:20 Bozzai Krisztina
11:20 Wágner Ákos
12:00 Mező Zsófia
13:40 Kapusi Kriszta
14:20 Paál István
15:00 Veruleisvili Alex

 

A diplomavédésekre szeretettel várjuk az érdeklődőket a MOME Z-be (1111 Budapest, Bertalan Lajos u. 2.)

A június 14-16. közötti diplomakiállítás nyilvános tárlatvezetései:

formatervezés | június 14-15. 16:00
tárgyalkotó tanszék/fémművesség és kerámiatervezés | június 14-15. 16:30
divat- és textiltervezés | június 14-15. 17:00
építőművészet | június 14-15. 17:30
fotográfia | június 14-15. 18:00
tervezőgrafika | június 14-15. 18:30
média design | június 14-15. 19:00
animáció | június 14-15. 20:00